Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
Апрель 17, 2021, 23:13:30

Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Вибрати електропіч для кухні!  (Прочитано 281 раз)
Assa
Newbie
*

Офлайн Офлайн

Просмотр профиля
« : Январь 19, 2021, 19:04:01 »

Вибираємо електропіч для кухні, підкажіть на які моделі варто звернути увагу? Якими користуєтеся ви? По яких критеріях ви вибирали? І що взагалі краще, електропіч чи електрична плита?
Vasekk
Newbie
*

Офлайн Офлайн

Просмотр профиля
« Ответ #1 : Январь 19, 2021, 19:06:17 »

Зверніть увагу на об’єм і потужність, також на кількість операцій приготування. І щоб всередині вона була з нержавіючої сталі. Подібне покриття обходиться недорого, при цьому воно довговічне.
filadelfe
Newbie
*

Офлайн Офлайн

Просмотр профиля
« Ответ #2 : Январь 19, 2021, 19:47:50 »

Зверніть увагу на об’єм і потужність, також на кількість операцій приготування. І щоб всередині вона була з нержавіючої сталі. Подібне покриття обходиться недорого, при цьому воно довговічне.
Для мене основний критерій був, при виборі електропечі - потужність. Маленька потужність не зможе в повній мірі запекти, чи спекти страви. А я в електропечі часто випікаю, мені важливо, щоб вона була потужною.
Gribok
Newbie
*

Офлайн Офлайн

Просмотр профиля
« Ответ #3 : Январь 19, 2021, 19:50:12 »

Для мене основний критерій був, при виборі електропечі - потужність. Маленька потужність не зможе в повній мірі запекти, чи спекти страви. А я в електропечі часто випікаю, мені важливо, щоб вона була потужною.
  А я звертав увагу на об’єм, це як на мене найважливіший параметр, оскільки навіть при багатому функціоналі маленька електропіч для кухні не зможе задовольнити потреби всієї родини.
  Родина в нас з трьох чоловік, нам вистачає електропечі об’ємом 10 літрів. Ви уже орієнтуйтеся який варіант вам більше всього підійде.
  Прочитайте ще, ці рекомендації, як вибрати електропіч https://journal.rozetka.com.ua/ua/yak-vibrati-elektropich-na-kuhnyu-dlya-domashnoyi-vipichki/  я ними користувався, вони мені дуже допомогли.

Страниц: [1]
  Печать  

Перейти в: